top

logo


Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook



I Liga Kobiet 2009 / 10
Terminarz iCal export

1 kolejka (10.10.2009)

sobota, 10 października 2009
17:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-BUDTKS-T Budowlani Toruń3:0 (25:22, 25:18, 25:15)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-SokSCS Sokół Chorzów0:3 (17:25, 17:25, 22:25)
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-RumEC Wybrzeże TPS Rumia1:3 (19:25, 29:27, 24:26, 24:26)
18:00    ChePSPS Chemik Police-PLKPLKS Pszczyna3:1 (20:25, 25:18, 25:23, 25:20)
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -MosRemagum MOSiR Mysłowice3:0 (25:18, 25:15, 25:18)
Pauza: UKS UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki
przejdz na gore
2 kolejka (17.10.2009)

sobota, 17 października 2009
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 1:3 (25:23, 18:25, 23:25, 15:25)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-PLKPLKS Pszczyna2:3 (27:25, 15:25, 19:25, 25:13, 13:15)
18:00    ChePSPS Chemik Police-LTSLTS Legionovia Legionowo3:1 (25:17, 19:25, 25:20, 25:23)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:20, 25:19, 25:22)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki2:3 (21:25, 25:19, 15:25, 25:22, 8:15)
Pauza: KSZ AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
przejdz na gore
3 kolejka (24.10.2009)

sobota, 24 października 2009
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-RumEC Wybrzeże TPS Rumia3:1 (23:25, 25:18, 25:20, 25:21)
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
18:00    PLKPLKS Pszczyna-BUDTKS-T Budowlani Toruń3:2 (21:25, 25:19, 23:25, 25:19, 15:9)
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:2 (25:18, 25:19, 23:25, 21:25, 15:13)
niedziela, 25 października 2009
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-ChePSPS Chemik Police2:3 (25:23, 25:20, 19:25, 18:25, 7:15)
Pauza: Sok SCS Sokół Chorzów
przejdz na gore
4 kolejka (31.10.2009)

sobota, 31 października 2009
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-PLKPLKS Pszczyna3:2 (28:26, 25:23, 22:25, 19:25, 15:4)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-LTSLTS Legionovia Legionowo3:0 (25:15, 26:24, 25:19)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:22, 25:13, 25:20)
18:00    ChePSPS Chemik Police-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:1 (17:25, 25:21, 25:15, 25:13)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-SokSCS Sokół Chorzów3:0 (25:22, 26:24, 25:16)
Pauza: TRE Trefl Piłka Siatkowa SA Sopot
przejdz na gore
5 kolejka (07.11.2009)

sobota, 07 listopada 2009
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-ChePSPS Chemik Police2:3 (18:25, 25:17, 22:25, 28:26, 11:15)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:2 (25:15, 23:25, 21:25, 26:24, 15:12)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-BUDTKS-T Budowlani Toruń0:3 (20:25, 10:25, 21:25)
18:00    PLKPLKS Pszczyna-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 0:3 (17:25, 18:25, 22:25)
niedziela, 08 listopada 2009
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0:3 (17:25, 23:25, 19:25)
Pauza: Rum EC Wybrzeże TPS Rumia
przejdz na gore
6 kolejka (14.11.2009)

sobota, 14 listopada 2009
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -LTSLTS Legionovia Legionowo3:0 (25:9, 25:14, 25:16)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:1 (25:19, 25:20, 19:25, 25:21)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:1 (25:14, 25:17, 19:25, 25:22)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-SokSCS Sokół Chorzów3:2 (15:25, 25:15, 18:25, 25:15, 15:13)
18:00    ChePSPS Chemik Police-RumEC Wybrzeże TPS Rumia2:3 (17:25, 22:25, 25:17, 25:22, 13:15)
Pauza: PLK PLKS Pszczyna
przejdz na gore
7 kolejka (18.11.2009)

środa, 18 listopada 2009
17:30    SokSCS Sokół Chorzów-BUDTKS-T Budowlani Toruń3:0 (25:18, 25:18, 25:22)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:0 (25:19, 25:19, 25:14)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:3 (21:25, 26:24, 25:16, 23:25, 12:15)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 0:3 (27:29, 25:17, 25:16)
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-PLKPLKS Pszczyna2:3 (19:25, 25:22, 25:20, 21:25, 9:15)
Pauza: Che PSPS Chemik Police
przejdz na gore
8 kolejka (21.11.2009)

sobota, 21 listopada 2009
18:00    PLKPLKS Pszczyna-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:22, 25:20, 25:4)
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:0 (25:20, 25:13, 25:17)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-SokSCS Sokół Chorzów3:2 (19:25, 25:21, 25:21, 15:25, 15:7)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-RumEC Wybrzeże TPS Rumia2:3 (25:13, 25:18, 17:25, 14:25, 10:15)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-ChePSPS Chemik Police0:3 (22:25, 21:25, 23:25)
Pauza: LTS LTS Legionovia Legionowo
przejdz na gore
9 kolejka (28.11.2009)

sobota, 28 listopada 2009
18:00    ChePSPS Chemik Police-BUDTKS-T Budowlani Toruń3:2 (22:25, 27:29, 25:19, 25:13, 15:9)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:1 (25:14, 23:25, 25:20, 25:23)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 2:3 (21:25, 15:25, 25:23, 25:21, 13:15)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-PLKPLKS Pszczyna3:1 (25:20, 22:25, 25:17, 25:16)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-LTSLTS Legionovia Legionowo0:3 (13:25, 22:25, 20:25)
Pauza: Mos Remagum MOSiR Mysłowice
przejdz na gore
10 kolejka (05.12.2009)

sobota, 05 grudnia 2009
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:1 (25:18, 22:25, 25:16, 25:18)
18:00    PLKPLKS Pszczyna-SokSCS Sokół Chorzów3:1 (25:12, 23:25, 25:19, 25:15)
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -RumEC Wybrzeże TPS Rumia3:1 (25:23, 22:25, 25:19, 25:20)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-ChePSPS Chemik Police3:0 (25:18, 25:21, 25:13)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:1 (25:16, 25:12, 22:25, 25:19)
Pauza: SMS SMS PZPS I Sosnowiec
przejdz na gore
11 kolejka (12.12.2009)

sobota, 12 grudnia 2009
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:2 (21:25, 25:21, 18:25, 25:18, 15:11)
18:00    ChePSPS Chemik Police-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 1:3 (17:25, 19:25, 25:23, 18:25)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-PLKPLKS Pszczyna3:0 (25:18, 25:19, 25:22)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-LTSLTS Legionovia Legionowo0:3 (18:25, 15:25, 21:25)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:21, 25:16, 25:16)
Pauza: BUD TKS-T Budowlani Toruń
przejdz na gore
12 kolejka (16.12.2009)

środa, 16 grudnia 2009
17:30    SokSCS Sokół Chorzów-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:2 (24:26, 25:8, 22:25, 25:22, 15:11)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-LTSLTS Legionovia Legionowo3:0 (25:18, 25:21, 25:14)
18:00    PLKPLKS Pszczyna-ChePSPS Chemik Police3:0 (25:15, 25:23, 25:14)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 0:3 (15:25, 21:25, 22:25)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0:3 (17:25, 18:25, 8:25)
Pauza: UKS UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki
przejdz na gore
13 kolejka (19.12.2009)

sobota, 19 grudnia 2009
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -BUDTKS-T Budowlani Toruń3:1 (25:19, 25:17, 22:25, 25:15)
18:00    PLKPLKS Pszczyna-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:1 (23:25, 28:26, 25:13, 25:19)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-RumEC Wybrzeże TPS Rumia0:3 (15:25, 15:25, 15:25)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-SokSCS Sokół Chorzów3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
niedziela, 20 grudnia 2009
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-ChePSPS Chemik Police3:0 (25:19, 26:24, 25:19)
Pauza: KSZ AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
przejdz na gore
14 kolejka (09.01.2010)

sobota, 09 stycznia 2010
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:1 (25:21, 25:18, 20:25, 25:18)
18:00    ChePSPS Chemik Police-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:19, 25:21, 25:15)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-LTSLTS Legionovia Legionowo3:2 (25:22, 25:19, 26:28, 23:25, 15:13)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-PLKPLKS Pszczyna3:1 (25:19, 25:17, 21:25, 25:22)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 2:3 (22:25, 25:21, 27:29, 25:15, 12:15)
Pauza: Sok SCS Sokół Chorzów
przejdz na gore
15 kolejka (16.01.2010)

sobota, 16 stycznia 2010
18:00    PLKPLKS Pszczyna-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:1 (14:25, 25:18, 25:20, 25:16)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-MosRemagum MOSiR Mysłowice1:3 (22:25, 25:23, 9:25, 22:25)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-ChePSPS Chemik Police3:2 (25:15, 17:25, 25:21, 22:25, 15:13)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-RumEC Wybrzeże TPS Rumia1:3 (22:25, 25:23, 13:25, 17:25)
wtorek, 19 stycznia 2010
19:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-BUDTKS-T Budowlani Toruń0:3 (31:33, 18:25, 13:25)
Pauza: TRE Trefl Piłka Siatkowa SA Sopot
przejdz na gore
16 kolejka (23.01.2010)

sobota, 23 stycznia 2010
18:00    ChePSPS Chemik Police-SokSCS Sokół Chorzów3:0 (25:19, 25:23, 25:16)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:0 (25:19, 25:19, 25:23)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:15, 25:22, 25:13)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-LTSLTS Legionovia Legionowo3:2 (25:12, 21:25, 25:19, 19:25, 18:16)
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -PLKPLKS Pszczyna3:0 (25:20, 25:23, 25:19)
Pauza: Rum EC Wybrzeże TPS Rumia
przejdz na gore
17 kolejka (30.01.2010)

piątek, 29 stycznia 2010
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 0:3 (17:25, 18:25, 20:25)
sobota, 30 stycznia 2010
17:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-BUDTKS-T Budowlani Toruń1:3 (25:21, 21:25, 18:25, 23:25)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:2 (22:25, 25:20, 28:26, 21:25, 15:11)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-ChePSPS Chemik Police3:1 (25:20, 15:25, 25:16, 25:15)
środa, 10 lutego 2010
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-MosRemagum MOSiR Mysłowice0:3 (18:25, 20:25, 15:25)
Pauza: PLK PLKS Pszczyna
przejdz na gore
18 kolejka (03.02.2010)

środa, 03 lutego 2010
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-RumEC Wybrzeże TPS Rumia1:3 (16:25, 25:16, 18:25, 18:25)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-SokSCS Sokół Chorzów3:1 (28:26, 21:25, 25:23, 25:14)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:2 (14:25, 20:25, 25:20, 25:12, 16:14)
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:15, 25:7, 25:12)
18:00    PLKPLKS Pszczyna-LTSLTS Legionovia Legionowo3:2 (26:24, 25:17, 22:25, 18:25, 15:11)
Pauza: Che PSPS Chemik Police
przejdz na gore
19 kolejka (13.02.2010)

sobota, 13 lutego 2010
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-PLKPLKS Pszczyna3:2 (24:26, 25:23, 18:25, 25:19, 15:8)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 3:2 (19:25, 29:31, 25:23, 26:24, 15:10)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0:3 (17:25, 22:25, 13:25)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-BUDTKS-T Budowlani Toruń3:0 (25:18, 25:23, 25:22)
18:00    ChePSPS Chemik Police-MosRemagum MOSiR Mysłowice0:3 (15:25, 22:25, 17:25)
Pauza: LTS LTS Legionovia Legionowo
przejdz na gore
20 kolejka (17.02.2010)

środa, 17 lutego 2010
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-ChePSPS Chemik Police1:3 (28:26, 23:25, 22:25, 20:25)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-RumEC Wybrzeże TPS Rumia3:1 (25:20, 25:21, 12:25, 25:17)
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -SokSCS Sokół Chorzów3:0 (25:13, 25:14, 25:14)
18:00    PLKPLKS Pszczyna-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:1 (25:23, 25:20, 19:25, 25:16)
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:19, 25:16, 25:13)
Pauza: Mos Remagum MOSiR Mysłowice
przejdz na gore
21 kolejka (27.02.2010)

sobota, 27 lutego 2010
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-LTSLTS Legionovia Legionowo3:1 (25:19, 20:25, 25:21, 25:17)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-PLKPLKS Pszczyna3:2 (25:16, 20:25, 31:33, 25:22, 15:7)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot 0:3 (23:25, 20:25, 21:25)
18:00    ChePSPS Chemik Police-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:1 (22:25, 25:20, 26:24, 25:17)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-BUDTKS-T Budowlani Toruń3:1 (26:28, 28:26, 25:16, 27:25)
Pauza: SMS SMS PZPS I Sosnowiec
przejdz na gore
22 kolejka (03.03.2010)

środa, 03 marca 2010
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:2 (25:20, 18:25, 24:26, 25:21, 15:11)
18:00    TRETrefl Piłka Siatkowa SA Sopot -ChePSPS Chemik Police3:2 (25:18, 25:12, 25:27, 23:27, 15:3)
18:00    PLKPLKS Pszczyna-RumEC Wybrzeże TPS Rumia2:3 (11:25, 20:25, 25:19, 25:14, 13:15)
18:00    LTSLTS Legionovia Legionowo-SokSCS Sokół Chorzów0:3 (21:25, 17:25, 22:25)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:1 (25:18, 19:25, 25:18, 25:18)
Pauza: BUD TKS-T Budowlani Toruń
przejdz na gore



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::


bottom