top

logo


Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook



Juniorki 2010 / 11
Terminarz iCal export

1 kolejka (20.10.2010)

środa, 20 października 2010
18:00    CIEUKS Jedynka Ciechocinek -SWIMUKS Joker Świecie0:3 (11:25, 17:25, 19:25)
18:00    CHEUKS Culmen Chełmno-BYDKS Pałac Bydgoszcz0:3 (18:25, 13:25, 15:25)
niedziela, 24 października 2010
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-BKSBKS Sparta Brodnica3:0 (25:19, 25:17, 25:14)
przejdz na gore
2 kolejka (27.10.2010)

środa, 27 października 2010
18:00    BKSBKS Sparta Brodnica-SWIMUKS Joker Świecie1:3 (11:25, 25:23, 14:25, 12:15)
18:00    BYDKS Pałac Bydgoszcz-CIEUKS Jedynka Ciechocinek 3:0 (25:9, 25:7, 25:11)
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-CHEUKS Culmen Chełmno3:2 (23:25, 25:17, 14:25, 25:20, 18:16)
przejdz na gore
3 kolejka (03.11.2010)

środa, 03 listopada 2010
18:00    CIEUKS Jedynka Ciechocinek -BUDTKS-T Budowlani Toruń1:3 (25:20, 10:25, 20:25, 18:25)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-BYDKS Pałac Bydgoszcz0:3 (11:25, 12:25, 10:25)
18:00    CHEUKS Culmen Chełmno-BKSBKS Sparta Brodnica3:0 (25:17, 25:16, 25:20)
przejdz na gore
4 kolejka (10.11.2010)

środa, 10 listopada 2010
18:00    BKSBKS Sparta Brodnica-BYDKS Pałac Bydgoszcz0:3 (10:25, 15:25, 8:25)
18:00    CHEUKS Culmen Chełmno-CIEUKS Jedynka Ciechocinek 3:0 (25:10, 25:11, 25:19)
poniedziałek, 29 listopada 2010
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-SWIMUKS Joker Świecie0:3 (13:25, 22:25, 26:28)
przejdz na gore
5 kolejka (24.11.2010)

środa, 24 listopada 2010
18:00    CIEUKS Jedynka Ciechocinek -BKSBKS Sparta Brodnica3:0 (25:15, 25:21, 25:18)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-CHEUKS Culmen Chełmno3:2 (25:17, 24:26, 21:25, 26:24, 15:10)
18:00    BYDKS Pałac Bydgoszcz-BUDTKS-T Budowlani Toruń3:0 (25:12, 25:9, 25:13)
przejdz na gore
6 kolejka (01.12.2010)

środa, 01 grudnia 2010
18:00    BYDKS Pałac Bydgoszcz-CHEUKS Culmen Chełmno3:0 (25:14, 25:20, 25:5)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-CIEUKS Jedynka Ciechocinek 3:0 (25:23, 25:17, 25:17)
18:00    BKSBKS Sparta Brodnica-BUDTKS-T Budowlani Toruń0:3 (12:25, 18:25, 18:25)
przejdz na gore
7 kolejka (08.12.2010)

środa, 08 grudnia 2010
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-BKSBKS Sparta Brodnica3:0 (25:11, 25:11, 25:18)
18:00    CIEUKS Jedynka Ciechocinek -BYDKS Pałac Bydgoszcz0:3 (16:25, 15:25, 11:25)
18:00    CHEUKS Culmen Chełmno-BUDTKS-T Budowlani Toruń3:1 (25:22, 25:15, 21:25, 25:22)
przejdz na gore
8 kolejka (15.12.2010)

środa, 15 grudnia 2010
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-CIEUKS Jedynka Ciechocinek 3:0 (25:11, 25:15, 25:19)
18:00    BYDKS Pałac Bydgoszcz-SWIMUKS Joker Świecie3:0 (25:14, 25:8, 25:19)
18:00    BKSBKS Sparta Brodnica-CHEUKS Culmen Chełmno0:3 (18:25, 16:25, 13:25)
przejdz na gore
9 kolejka (05.01.2011)

środa, 05 stycznia 2011
18:00    BYDKS Pałac Bydgoszcz-BKSBKS Sparta Brodnica3:0 (25:0, 25:0, 25:0)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-BUDTKS-T Budowlani Toruń0:3 (23:25, 12:25, 22:25)
18:00    CIEUKS Jedynka Ciechocinek -CHEUKS Culmen Chełmno0:3 (11:25, 9:25, 15:25)
przejdz na gore
10 kolejka (12.01.2011)

środa, 12 stycznia 2011
18:00    BUDTKS-T Budowlani Toruń-BYDKS Pałac Bydgoszcz1:3 (20:25, 25:21, 19:25, 23:25)
18:00    BKSBKS Sparta Brodnica-CIEUKS Jedynka Ciechocinek 1:3 (25:15, 17:25, 23:25, 20:25)
18:00    CHEUKS Culmen Chełmno-SWIMUKS Joker Świecie3:0 (25:19, 25:19, 28:26)
przejdz na gore



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::


bottom