top

logo


Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook



II Liga Kobiet 2010 / 11
Terminarz iCal export

1 kolejka (25.09.2010)

sobota, 25 września 2010
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-ENEKS Energetyk Poznań 0:3 (18:25, 21:25, 16:25)
18:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-PIASSPS Piast 18 Szczecin3:0 (25:17, 25:17, 25:20)
18:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk3:1 (25:16, 18:25, 25:11, 25:16)
18:00    RSMRSMS Police-PT2PTPS II Piła3:2 (25:1, 27:29, 25:19, 22:25, 15:9)
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki1:3 (23:25, 20:25, 25:23, 15:25)
Pauza: SWI MUKS Joker Świecie
przejdz na gore
2 kolejka (02.10.2010)

sobota, 02 października 2010
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-RSMRSMS Police3:0 (25:21, 25:19, 26:12)
18:00    PT2PTPS II Piła-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-PIASSPS Piast 18 Szczecin3:2 (22:25, 25:12, 26:24, 19:25, 15:11)
18:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-MOGLKSS Sokół Mogilno3:1 (25:21, 28:30, 25:22, 29:27)
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -SWIMUKS Joker Świecie0:3 (17:25, 13:25, 22:25)
Pauza: ZAW MLKS Zawisza Sulechów
przejdz na gore
3 kolejka (09.10.2010)

sobota, 09 października 2010
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz3:1 (25:16, 14:25, 29:27, 25:21)
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk3:0 (25:23, 25:20, 25:18)
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-PT2PTPS II Piła3:0 (25:17, 25:22, 25:13)
18:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki1:3 (19:25, 25:17, 16:25, 10:25)
18:00    RSMRSMS Police-ZAWMLKS Zawisza Sulechów3:0 (25:17, 25:21, 25:24)
Pauza: ENE KS Energetyk Poznań
przejdz na gore
4 kolejka (16.10.2010)

sobota, 16 października 2010
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń3:1 (27:29, 25:15, 25:23, 25:23)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-PIASSPS Piast 18 Szczecin3:0 (25:13, 25:12, 25:16)
18:00    PT2PTPS II Piła-MOGLKSS Sokół Mogilno3:2 (20:25, 30:28, 20:25, 25:18, 19:17)
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-SWIMUKS Joker Świecie0:3 (19:25, 23:25, 16:25)
18:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-ENEKS Energetyk Poznań 3:0 (25:22, 25:20, 25:14)
Pauza: RSM RSMS Police
przejdz na gore
5 kolejka (23.10.2010)

sobota, 23 października 2010
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk3:0 (25:20, 25:20, 25:16)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-PT2PTPS II Piła3:0 (25:16, 25:19, 25:10)
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki0:3 (20:25, 15:25, 17:25)
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-ZAWMLKS Zawisza Sulechów1:3 (27:25, 23:25, 19:25, 23:25)
18:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-RSMRSMS Police3:0 (25:15, 25:23, 25:12)
Pauza: PII KS Pałac II WSG Bydgoszcz
przejdz na gore
6 kolejka (30.10.2010)

sobota, 30 października 2010
18:00    RSMRSMS Police-PIASSPS Piast 18 Szczecin0:3 (18:25, 23:25, 18:25)
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-MOGLKSS Sokół Mogilno1:3 (21:25, 15:25, 25:15, 19:25)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-SWIMUKS Joker Świecie3:1 (25:18, 10:25, 25:13, 25:23)
18:00    PT2PTPS II Piła-ENEKS Energetyk Poznań 0:3 (22:25, 19:25, 21:25)
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz3:0 (25:23, 25:15, 25:19)
Pauza: BUS TKS-T Budowlani Synapsa Toruń
przejdz na gore
7 kolejka (06.11.2010)

sobota, 06 listopada 2010
18:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-PT2PTPS II Piła3:0 (25:19, 25:9, 25:16)
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki1:3 (22:25, 27:25, 22:25, 17:25)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-ZAWMLKS Zawisza Sulechów0:3 (24:26, 21:25, 19:25)
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-RSMRSMS Police3:0 (25:16, 25:19, 25:22)
18:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-PIASSPS Piast 18 Szczecin3:0 (25:14, 25:14, 25:18)
Pauza: CZA Akademia Pomorska Czarni Słupsk
przejdz na gore
8 kolejka (13.11.2010)

sobota, 13 listopada 2010
18:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-MOGLKSS Sokół Mogilno3:2 (25:23, 16:25, 23:25, 25:18, 15:9)
18:00    RSMRSMS Police-SWIMUKS Joker Świecie1:3 (16:25, 25:22, 17:25, 11:25)
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-ENEKS Energetyk Poznań 3:2 (25:22, 18:25, 25:23, 21:25, 15:10)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz3:0 (25:22, 25:17, 25:18)
18:00    PT2PTPS II Piła-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk0:3 (18:25, 14:25, 18:25)
Pauza: PIA SSPS Piast 18 Szczecin
przejdz na gore
9 kolejka (20.11.2010)

sobota, 20 listopada 2010
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki0:3 (15:25, 17:25, 22:25)
18:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-ZAWMLKS Zawisza Sulechów2:3 (29:27, 25:12, 17:25, 25:27, 13:15)
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -RSMRSMS Police3:0 (25:11, 25:15, 25:20)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń3:1 (23:25, 25:22, 25:16, 25:19)
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-PIASSPS Piast 18 Szczecin3:1 (21:25, 26:24, 25:19, 25:18)
Pauza: PT2 PTPS II Piła
przejdz na gore
10 kolejka (27.11.2010)

sobota, 27 listopada 2010
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-SWIMUKS Joker Świecie3:2 (18:25, 25:19, 26:24, 12:25, 16:14)
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń1:3 (19:25, 15:25, 25:21, 19:25)
18:00    RSMRSMS Police-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz1:3 (21:25, 25:23, 18:25, 19:25)
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk3:0 (26:24, 25:11, 25:12)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-PT2PTPS II Piła3:0 (25:18, 25:16, 25:17)
Pauza: MOG LKSS Sokół Mogilno
przejdz na gore
11 kolejka (04.12.2010)

sobota, 04 grudnia 2010
16:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń3:2 (22:25, 19:25, 25:10, 25:22, 15:8)
18:00    PT2PTPS II Piła-ZAWMLKS Zawisza Sulechów1:3 (25:17, 22:25, 20:25, 18:25)
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-RSMRSMS Police2:3 (27:29, 19:25, 25:18, 25:19, 13:15)
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -PIASSPS Piast 18 Szczecin3:2 (21:25, 19:25, 25:20, 25:17, 15:13)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-MOGLKSS Sokół Mogilno3:2 (27:25, 25:22, 21:25, 22:25, 15:12)
Pauza: UKS UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki
przejdz na gore
12 kolejka (11.12.2010)

sobota, 11 grudnia 2010
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -MOGLKSS Sokół Mogilno1:3 (20:25, 25:22, 23:25, 25:27)
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz1:3 (25:18, 23:15, 13:25, 20:25)
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń0:3 (20:25, 16:25, 16:25)
18:00    PT2PTPS II Piła-RSMRSMS Police0:3 (22:25, 24:26, 14:25)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-ZAWMLKS Zawisza Sulechów3:0 (25:13, 25:14, 25:15)
Pauza: SWI MUKS Joker Świecie
przejdz na gore
13 kolejka (18.12.2010)

sobota, 18 grudnia 2010
18:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-PT2PTPS II Piła3:0 (25:20, 25:25, 25:19)
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk2:3 (19:25, 25:17, 23:25, 25:15, 14:16)
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz0:3 (23:25, 16:25, 22:25)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-ENEKS Energetyk Poznań 1:3 (21:25, 25:11, 23:25, 20:25)
niedziela, 16 stycznia 2011
18:00    RSMRSMS Police-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki1:3 (15:25, 25:23, 23:25, 8:25)
Pauza: ZAW MLKS Zawisza Sulechów
przejdz na gore
14 kolejka (08.01.2011)

sobota, 08 stycznia 2011
18:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-SWIMUKS Joker Świecie3:1 (15:25, 25:17, 25:20, 25:15)
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-MOGLKSS Sokół Mogilno1:3 (20:25, 25:20, 18:25, 21:25)
18:00    PT2PTPS II Piła-PIASSPS Piast 18 Szczecin1:3 (13:25, 25:12, 12:25, 13:25)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń3:0 (25:19, 25:22, 27:25)
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-RSMRSMS Police1:3 (25:21, 21:25, 22:25, 23:25)
Pauza: ENE KS Energetyk Poznań
przejdz na gore
15 kolejka (15.01.2011)

sobota, 15 stycznia 2011
17:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-ZAWMLKS Zawisza Sulechów3:0 (25:20, 25:21, 25:12)
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki1:3 (17:25, 25:21, 28:30, 20:25)
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-PT2PTPS II Piła3:0 (25:16, 25:14, 25:16)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk3:1 (25:12, 18:25, 25:18, 25:19)
niedziela, 16 stycznia 2011
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz2:3 (15:25, 25:14, 25:22, 24:26, 10:15)
Pauza: RSM RSMS Police
przejdz na gore
16 kolejka (22.01.2011)

sobota, 22 stycznia 2011
18:00    PT2PTPS II Piła-SWIMUKS Joker Świecie0:3 (22:25, 19:25, 11:25)
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-MOGLKSS Sokół Mogilno3:0 (25:15, 25:15, 25:19)
niedziela, 23 stycznia 2011
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-PIASSPS Piast 18 Szczecin0:3 (19:25, 22:25, 20:25)
niedziela, 30 stycznia 2011
12:00    RSMRSMS Police-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń0:3 (22:25, 20:25, 20:25)
niedziela, 13 lutego 2011
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-ENEKS Energetyk Poznań 0:3 (20:25, 22:25, 24:26)
Pauza: PII KS Pałac II WSG Bydgoszcz
przejdz na gore
17 kolejka (29.01.2011)

sobota, 29 stycznia 2011
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-ZAWMLKS Zawisza Sulechów0:3 (22:25, 23:25, 15:25)
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -PT2PTPS II Piła3:0 (25:16, 25:17, 25:9)
niedziela, 30 stycznia 2011
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki0:3 (16:25, 15:25, 22:25)
18:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk3:0 (25:16, 25:16, 25:17)
sobota, 19 lutego 2011
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-RSMRSMS Police3:1 (15:25, 25:21, 25:22, 26:24)
Pauza: BUS TKS-T Budowlani Synapsa Toruń
przejdz na gore
18 kolejka (05.02.2011)

sobota, 29 stycznia 2011
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń1:3 (27:29, 16:25, 25:23, 14:25)
sobota, 05 lutego 2011
18:00    PT2PTPS II Piła-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz0:3 (16:25, 24:26, 10:25)
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-SWIMUKS Joker Świecie3:1 (25:22, 18:25, 25:21, 26:24)
piątek, 11 lutego 2011
18:00    RSMRSMS Police-MOGLKSS Sokół Mogilno3:2 (20:25, 25:23, 26:24, 24:26, 20:18)
czwartek, 17 lutego 2011
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-ENEKS Energetyk Poznań 3:0 (26:24, 25:15, 25:13)
Pauza: CZA Akademia Pomorska Czarni Słupsk
przejdz na gore
19 kolejka (12.02.2011)

sobota, 12 lutego 2011
18:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń1:3 (22:25, 16:25, 28:26, 11:25)
18:00    SWIMUKS Joker Świecie-RSMRSMS Police3:0 (25:18, 25:19, 25:16)
18:00    ENEKS Energetyk Poznań -ZAWMLKS Zawisza Sulechów3:2 (25:15, 20:25, 20:25, 25:17, 15:13)
18:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki3:2 (25:22, 25:21, 8:25, 17:25, 15:11)
18:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-PT2PTPS II Piła3:0 (25:12, 27:25, 25:20)
Pauza: PIA SSPS Piast 18 Szczecin
przejdz na gore
20 kolejka (19.02.2011)

poniedziałek, 14 lutego 2011
18:00    RSMRSMS Police-ENEKS Energetyk Poznań 0:3 (18:25, 20:25, 21:25)
czwartek, 17 lutego 2011
18:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-SWIMUKS Joker Świecie3:2 (25:19, 13:25, 20:25, 25:22, 15:12)
sobota, 19 lutego 2011
18:00    UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk3:0 (25:18, 25:20, 25:18)
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz1:3 (25:16, 20:25, 28:30, 10:25)
18:00    PIASSPS Piast 18 Szczecin-MOGLKSS Sokół Mogilno0:3 (11:25, 21:25, 22:25)
Pauza: PT2 PTPS II Piła
przejdz na gore
21 kolejka (26.02.2011)

sobota, 26 lutego 2011
17:00    SWIMUKS Joker Świecie-PIASSPS Piast 18 Szczecin0:3 (17:25, 21:25, 19:25)
17:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-ENEKS Energetyk Poznań 3:0 (25:17, 25:10, 25:19)
17:00    PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz-RSMRSMS Police3:0 (25:21, 25:21, 25:19)
17:00    CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk-ZAWMLKS Zawisza Sulechów2:3 (25:23, 15:25, 22:25, 25:22, 17:19)
17:00    PT2PTPS II Piła-UKSUKS Jedynka Aleksandrów Łódzki0:3 (11:25, 14:25, 17:25)
Pauza: MOG LKSS Sokół Mogilno
przejdz na gore
22 kolejka (05.03.2011)

niedziela, 27 lutego 2011
17:00    RSMRSMS Police-CZAAkademia Pomorska Czarni Słupsk3:0 (25:17, 25:11, 25:21)
17:00    ENEKS Energetyk Poznań -PIASSPS Piast 18 Szczecin3:1 (27:25, 19:25, 25:16, 25:21)
wtorek, 01 marca 2011
18:00    ZAWMLKS Zawisza Sulechów-PT2PTPS II Piła3:0 (25:17, 25:16, 25:17)
18:00    BUSTKS-T Budowlani Synapsa Toruń-PIIKS Pałac II WSG Bydgoszcz3:1 (16:25, 25:21, 25:23, 25:23)
sobota, 05 marca 2011
17:00    MOGLKSS Sokół Mogilno-SWIMUKS Joker Świecie1:3 (23:25, 25:16, 19:25, 19:25)
Pauza: UKS UKS Jedynka Aleksandrów Łódzki
przejdz na gore



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::


bottom