top

logo


Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook



I Liga Kobiet 2008 / 09
Terminarz iCal export

1 kolejka (27.09.2008)

piątek, 26 września 2008
16:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń1:3 (25:21, 19:25, 21:25, 21:25)
sobota, 27 września 2008
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-SokSCS Sokół Chorzów1:3 (24:26, 25:20, 20:25, 21:25)
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin3:0 (25:17, 25:18, 25:17)
18:00    ChePSPS Chemik Police-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:1 (25:23, 20:25, 25:13, 25:20)
piątek, 10 października 2008
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-WisTS Wisła Enion Energia Kraków1:3 (25:20, 16:25, 23:25, 21:25)
Pauza: AZS AZS AWF Poznań
przejdz na gore
2 kolejka (04.10.2009)

piątek, 03 października 2008
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-LODKS Organika Budowlani Łódź2:3 (18:25, 27:25, 24:26, 25:23, 11:15)
sobota, 04 października 2008
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-ChePSPS Chemik Police3:0 (25:19, 25:15, 25:18)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:18, 25:21, 25:16)
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-AZSAZS AWF Poznań3:1 (25:15, 29:31, 25:17, 25:23)
niedziela, 05 października 2008
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin3:2 (15:25, 25:23, 25:16, 22:25, 15:10)
Pauza: KSZ AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
przejdz na gore
3 kolejka (11.10.2008)

piątek, 10 października 2008
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń3:1 (25:20, 25:16, 24:26, 25:13)
sobota, 11 października 2008
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin3:1 (25:22, 25:22, 20:25, 25:21)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-MosRemagum MOSiR Mysłowice2:3 (25:16, 20:25, 26:24, 25:27, 7:15)
18:00    ChePSPS Chemik Police-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:1 (25:22, 20:25, 28:26, 25:21)
niedziela, 12 października 2008
17:00    AZSAZS AWF Poznań-SokSCS Sokół Chorzów0:3 (21:25, 24:25, 24:25)
Pauza: Wis TS Wisła Enion Energia Kraków
przejdz na gore
4 kolejka (18.10.2008)

sobota, 18 października 2008
17:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-LODKS Organika Budowlani Łódź1:3 (14:25, 25:19, 10:25, 16:25)
17:00    SokSCS Sokół Chorzów-WisTS Wisła Enion Energia Kraków1:3 (19:25, 21:25, 25:20, 20:25)
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-RumEC Wybrzeże TPS Rumia3:0 (25:20, 25:23, 25:19)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-SMSSMS PZPS I Sosnowiec2:3 (16:25, 25:23, 25:18, 18:25, 6:15)
18:00    AZSAZS AWF Poznań-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin0:3 (23:25, 19:25, 13:25)
Pauza: Che PSPS Chemik Police
przejdz na gore
5 kolejka (25.10.2008)

piątek, 24 października 2008
19:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-ChePSPS Chemik Police3:0 (25:22, 25:23, 25:22)
sobota, 25 października 2008
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń0:3 (24:26, 16:25, 22:25)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:3 (20:25, 25:20, 25:17, 22:25, 16:18)
niedziela, 26 października 2008
18:00    AZSAZS AWF Poznań-MosRemagum MOSiR Mysłowice0:3 (18:25, 23:25, 25:27)
wtorek, 28 października 2008
17:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin0:3 (17:25, 17:25, 18:25)
Pauza: Sok SCS Sokół Chorzów
przejdz na gore
6 kolejka (08.11.2008)

sobota, 08 listopada 2008
18:00    ChePSPS Chemik Police-RumEC Wybrzeże TPS Rumia0:3 (31:33, 20:25, 19:25)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:2 (18:25, 24:26, 25:23, 25:12, 25:13)
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-AZSAZS AWF Poznań3:1 (25:22, 25:16, 17:25, 25:17)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-WisTS Wisła Enion Energia Kraków3:1 (25:17, 25:21, 21:25, 25:20)
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-SokSCS Sokół Chorzów1:3 (25:23, 18:25, 23:25, 21:25)
Pauza: LOD KS Organika Budowlani Łódź
przejdz na gore
7 kolejka (15.11.2008)

sobota, 15 listopada 2008
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-ChePSPS Chemik Police2:3 (25:17, 15:25, 20:25, 25:19, 13:15)
18:00    AZSAZS AWF Poznań-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:1 (24:26, 25:21, 31:29, 25:20)
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń1:3 (10:25, 25:16, 21:25, 17:25)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:1 (25:14, 18:25, 25:17, 25:19)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-LODKS Organika Budowlani Łódź3:1 (18:25, 25:17, 25:20, 26:24)
Pauza: Pia KS Prokonstal Piast Szczecin
przejdz na gore
8 kolejka (22.11.2008)

sobota, 22 listopada 2008
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:2 (25:19, 25:14, 23:25, 22:25, 15:5)
18:00    ChePSPS Chemik Police-AZSAZS AWF Poznań3:2 (25:17, 20:25, 23:25, 25:19, 15:11)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-WisTS Wisła Enion Energia Kraków3:2 (21:25, 27:29, 25:16, 25:18, 15:9)
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-SokSCS Sokół Chorzów1:3 (17:25, 16:25, 25:23, 19:25)
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:1 (21:25, 25:15, 25:18, 25:18)
Pauza: Rum EC Wybrzeże TPS Rumia
przejdz na gore
9 kolejka (29.11.2008)

sobota, 29 listopada 2008
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń3:1 (25:21, 18:25, 26:24, 25:16)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:0 (25:17, 25:22, 25:19)
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-ChePSPS Chemik Police0:3 (20:25, 18:25, 22:25)
18:00    AZSAZS AWF Poznań-LODKS Organika Budowlani Łódź1:3 (11:25, 25:23, 25:27, 21:25)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-RumEC Wybrzeże TPS Rumia1:3 (25:17, 17:25, 23:25, 23:25)
Pauza: Mos Remagum MOSiR Mysłowice
przejdz na gore
10 kolejka (06.12.2008)

sobota, 06 grudnia 2008
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-AZSAZS AWF Poznań0:3 (23:25, 23:25, 31:33)
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-WisTS Wisła Enion Energia Kraków3:0 (25:17, 25:8, 25:15)
18:00    ChePSPS Chemik Police-SokSCS Sokół Chorzów0:3 (14:25, 20:25, 24:26)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin2:3 (25:20, 25:18, 28:30, 24:26, 10:15)
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:0 (25:17, 25:18, 25:20)
Pauza: SMS SMS PZPS I Sosnowiec
przejdz na gore
11 kolejka (13.12.2008)

sobota, 13 grudnia 2008
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:2 (23:25, 25:22, 20:25, 27:25, 15:12)
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-ChePSPS Chemik Police3:0 (25:19, 25:23, 25:17)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-LODKS Organika Budowlani Łódź0:3 (15:25, 22:25, 16:25)
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-RumEC Wybrzeże TPS Rumia3:2 (22:25, 25:22, 25:23, 21:25, 15:10)
18:00    AZSAZS AWF Poznań-SMSSMS PZPS I Sosnowiec2:3 (25:18, 13:25, 17:25, 25:22, 6:15)
Pauza: Bud TKS-T Budowlani Nesta Toruń
przejdz na gore
12 kolejka (20.12.2008)

sobota, 20 grudnia 2008
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-SMSSMS PZPS I Sosnowiec1:3 (24:26, 25:17, 21:25, 21:25)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-RumEC Wybrzeże TPS Rumia2:3 (25:18, 25:19, 16:25, 20:25, 9:15)
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-LODKS Organika Budowlani Łódź3:2 (17:25, 25:23, 16:25, 25:21, 15:13)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-ChePSPS Chemik Police1:3 (19:25, 25:19, 17:25, 21:25)
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:3 (25:19, 22:25, 17:25, 25:21, 11:15)
Pauza: AZS AZS AWF Poznań
przejdz na gore
13 kolejka (03.01.2009)

sobota, 03 stycznia 2009
18:00    ChePSPS Chemik Police-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń3:0 (36:34, 25:20, 26:24)
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-MosRemagum MOSiR Mysłowice3:0 (25:14, 25:17, 25:6)
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-RumEC Wybrzeże TPS Rumia1:3 (23:25, 25:22, 24:26, 20:25)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-SokSCS Sokół Chorzów0:3 (19:25, 18:25, 12:25)
18:00    AZSAZS AWF Poznań-WisTS Wisła Enion Energia Kraków3:2 (21:25, 25:21, 25:23, 21:25, 15:10)
Pauza: KSZ AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
przejdz na gore
14 kolejka (10.01.2009)

sobota, 10 stycznia 2009
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-AZSAZS AWF Poznań3:0 (29:27, 25:23, 25:21)
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:13, 25:23, 25:12)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-RumEC Wybrzeże TPS Rumia3:0 (25:21, 26:24, 25:21)
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-LODKS Organika Budowlani Łódź0:3 (20:25, 20:25, 21:25)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-ChePSPS Chemik Police1:3 (18:25, 25:21, 23:25, 18:25)
Pauza: Wis TS Wisła Enion Energia Kraków
przejdz na gore
15 kolejka (17.01.2009)

sobota, 17 stycznia 2009
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:0 (25:16, 25:19, 25:18)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń3:0 (25:19, 25:23, 25:20)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-MosRemagum MOSiR Mysłowice1:3 (16:25, 25:19, 21:25, 15:25)
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-AZSAZS AWF Poznań3:2 (25:19, 23:25, 21:25, 25:12, 15:6)
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-SokSCS Sokół Chorzów3:2 (25:23, 19:25, 22:25, 25:16, 15:9)
Pauza: Che PSPS Chemik Police
przejdz na gore
16 kolejka (24.01.2009)

sobota, 24 stycznia 2009
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-WisTS Wisła Enion Energia Kraków3:0 (25:18, 25:18, 25:17)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-AZSAZS AWF Poznań3:2 (20:25, 25:15, 25:22, 12:25, 25:19)
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:1 (25:15, 25:16, 22:25, 25:19)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-RumEC Wybrzeże TPS Rumia1:3 (23:25, 25:21, 21:25, 15:25)
18:00    ChePSPS Chemik Police-LODKS Organika Budowlani Łódź2:3 (25:22, 17:25, 21:25, 25:23, 14:16)
Pauza: Sok SCS Sokół Chorzów
przejdz na gore
17 kolejka (31.01.2009)

sobota, 31 stycznia 2009
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-ChePSPS Chemik Police2:3 (25:16, 23:25, 22:25, 25:18, 12:15)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski3:2 (25:23, 16:25, 25:20, 23:25, 16:14)
18:00    AZSAZS AWF Poznań-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń1:3 (17:25, 15:25, 25:15, 18:25)
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-MosRemagum MOSiR Mysłowice0:3 (23:25, 22:25, 26:28)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin3:1 (26:24, 13:25, 25:22, 26:24)
Pauza: LOD KS Organika Budowlani Łódź
przejdz na gore
18 kolejka (07.02.2009)

sobota, 07 lutego 2009
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-SokSCS Sokół Chorzów3:1 (25:21, 18:25, 25:22, 25:21)
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-WisTS Wisła Enion Energia Kraków3:1 (23:25, 25:17, 25:20, 25:21)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-AZSAZS AWF Poznań3:1 (25:16, 25:20, 15:25, 25:22)
18:00    ChePSPS Chemik Police-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:19, 25:14, 25:16)
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-RumEC Wybrzeże TPS Rumia3:1 (21:25, 25:13, 25:17, 25:19)
Pauza: Pia KS Prokonstal Piast Szczecin
przejdz na gore
19 kolejka (14.02.2009)

sobota, 14 lutego 2009
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-LODKS Organika Budowlani Łódź1:3 (21:25, 18:25, 25:23, 14:25)
18:00    AZSAZS AWF Poznań-ChePSPS Chemik Police3:2 (22:25, 26:24, 25:18, 20:25, 15:9)
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski0:3 (19:25, 21:25, 18:25)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń3:0 (27:25, 25:23, 25:23)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin3:2 (25:18, 25:16, 19:25, 15:25, 15:10)
Pauza: Rum EC Wybrzeże TPS Rumia
przejdz na gore
20 kolejka (21.02.2009)

środa, 18 lutego 2009
18:00    ChePSPS Chemik Police-WisTS Wisła Enion Energia Kraków3:0 (25:10, 25:22, 25:18)
sobota, 21 lutego 2009
18:00    BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin1:3 (23:25, 21:25, 25:20, 18:25)
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-SokSCS Sokół Chorzów1:3 (20:25, 30:28, 23:25, 19:25)
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-AZSAZS AWF Poznań3:0 (25:20, 25:13, 25:17)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-SMSSMS PZPS I Sosnowiec3:0 (25:11, 25:9, 25:16)
Pauza: Mos Remagum MOSiR Mysłowice
przejdz na gore
21 kolejka (28.02.2009)

sobota, 28 lutego 2009
18:00    AZSAZS AWF Poznań-RumEC Wybrzeże TPS Rumia0:3 (20:25, 13:25, 24:25)
18:00    WisTS Wisła Enion Energia Kraków-LODKS Organika Budowlani Łódź1:3 (25:21, 15:25, 21:25, 13:25)
18:00    SokSCS Sokół Chorzów-ChePSPS Chemik Police3:2 (25:19, 23:25, 25:23, 22:25, 17:15)
18:00    PiaKS Prokonstal Piast Szczecin-KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski2:3 (25:17, 22:25, 25:18, 23:25, 12:15)
18:00    MosRemagum MOSiR Mysłowice-BudTKS-T Budowlani Nesta Toruń3:2 (14:25, 23:25, 26:24, 25:23, 15:13)
Pauza: SMS SMS PZPS I Sosnowiec
przejdz na gore
22 kolejka (07.03.2009)

sobota, 07 marca 2009
18:00    KSZAZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski-MosRemagum MOSiR Mysłowice2:3 (23:25, 25:20, 23:25, 25:22, 12:15)
18:00    ChePSPS Chemik Police-PiaKS Prokonstal Piast Szczecin1:3 (22:25, 25:13, 18:25, 22:25)
18:00    LODKS Organika Budowlani Łódź-SokSCS Sokół Chorzów3:1 (25:17, 25:18, 24:26, 25:17)
18:00    RumEC Wybrzeże TPS Rumia-WisTS Wisła Enion Energia Kraków3:0 (26:24, 25:19, 25:22)
18:00    SMSSMS PZPS I Sosnowiec-AZSAZS AWF Poznań2:3 (22:25, 24:26, 26:24, 25:16, 14:16)
Pauza: Bud TKS-T Budowlani Nesta Toruń
przejdz na gore



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::


bottom