Facebook

Siatkówka
Magdalena Saad i Aleksandra Theis wygrywają Grand Prix Polski Kobiet!
poniedziałek, 22 czerwca 2015 16:39

Nasza zawodniczka wAleksandra Theis w parze z Magdaleną Saad wygrały Grand Prix Polski Kobiet w Siatkówce Plażowej, które rozegranow w ramach Plaży Gotyku Toruń 2015. W finale udało im się pokonać turniejową "jedynkę" Joannę Wiatr i Magdalenę Wardak 2:1. Miejsca na podium uzupełniły Aleksandra Kwiatkowska i Agnieszka Adamek.

Więcej…

Karolina Filipowicz i Marta Wiśniewska wracają do Budowlanych!
poniedziałek, 08 czerwca 2015 09:42

Powoli krystalizuje się skład, w którym Budowlani Toruń będą występować w przyszłym sezonie I Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Drużyna liczy obecnie siedem zawodniczek. Po kilku latach przerwy barwny naszego klubu reprezentować będą ponownie Karolina Filipowicz i Marta Wiśniewska.

Więcej…

Podium jest nasze!
piątek, 01 maja 2015 18:43

Siatkarki Budowlanych Toruń wykorzystały atut własnego boiska i pokonując po raz drugi w trzech setach Jokera Świecie zapewniły sobie 3. miejsce w rozgrywkach I ligi kobiet. - To ogromny sukces dla toruńskiej siatkówki - przyznał po meczu szczęśliwy Mariusz Soja.

Więcej…

Zakończyć sezon na trzecim miejscu
wtorek, 28 kwietnia 2015 17:13

Budowlani Volley Toruń podejmą w środę o godzinie 18.30 Jokera Mekro Świecie w drugim meczu o trzecie miejsce w I lidze piłki siatkowej kobiet. W pierwszym spotkaniu wyraźnie triumfowały zawodniczki z Torunia i są już o krok od najniższego miejsca na podium pierwszej ligi.

Więcej…

Horror bez happy - endu
czwartek, 23 kwietnia 2015 13:52

Piąty mecz rywalizacji półfinałowej I ligi kobiet w Toruniu znów dostarczył niesamowitych emocji. W decydującym meczu siatkarki Budowlanych Voley Toruń prowadziły już 2:1, jednak ŁKS Łódź po raz kolejny w tym sezonie pokazał, że jest mistrzowsko rozgrywa tie-breaka i.... awansował do finału.