Budowlani Volley Toruń

Facebook

Szermiercze szlify
wtorek, 17 listopada 2015 10:56

Jan Jurkiewicz zajął 14 miejsce - najlepsze ze wszystkich Polaków startujących w turnieju Pucharu Europy Kadetów we Florecie. Warto dodać, że walkę o finałową ósemkę Jasiek przegrał 8/15 z Włochem Pietro Velluti, zwycięzcą całego turnieju. Michał Chtioui był 122.

Podczas Turnieju Drużynowego z dobrej strony pokazali się młodzi Polacy. Polska II z Jankiem Jurkiewiczem w składzie zajęła 4.miejsce. W meczu o 3. miejsce polscy floreciści ulegli Włochom.

II Puchar Polski Juniorów Młodszych we florecie kobiet i mężczyzn Gdańsk 2015 tym razem bez podium.

Najlepiej w turniejowych potyczkach spisał się Michał Chtioui, który walkę o finałową czwórkę przegrał z Szymonem Czartoryjskim (Wrocławianie) i ukończył zawody na miejscu 8.

Wśród dziewcząt kolejny raz najlepsza była młodziutka Karolina Żurawska, która wyprzedziła nawet starsze koleżanki klubowe i uplasowała się ostatecznie na miejscu 48.