top

logo
Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook


Czas na kolejny Puchar!
sobota, 19 września 2015 09:48

Wrzesień upływa w Toruniu pod znakiem szermierki. Już w niedzielę w Hali Sportowo- Widowiskowej odbędzie się I Puchar Polski Juniorów we florecie. W stawce nie zabraknie naszych zawodników.

 

 

Komunikat Organizacyjny

I Pucharu Polski Juniorów we florecie kobiet i mężczyzn

Toruń - 20.09.2015 (niedziela)

Organizator: TKS ?T ?Budowlani?, Polski Związek Szermierczy, Urząd Miasta Torunia, Sponsorzy: Zapolex sp.z o.o.

Miejsce zawodów: Hala Widowiskowo Sportowa, Toruń ul Bema 73/89. (MAŁA HALA ? wejście boczne od południowej strony obiektu)

Program: Godz. 10.00: floret mężczyzn. Godz. 11.30: floret kobiet.

Noclegi: Proponujemy: http://dompielgrzyma.torun.pl/ (przystępna cena, wysoki standard) Proszę powołać się na hasło: ?szermierka?

Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie z regulaminem PZS,

Startowe w wysokości 25 zł płatne gotówką w sekretariacie zawodów. Zgłoszenie do zawodów zgodnie z zasadami PZS z potwierdzeniem udziału na 45 minut przed rozpoczęciem turnieju.

Sprawy organizacyjne: Jacek Achenbach tel: 785101082, Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Tymczasem nasi zawodnicy zakończyli udział w turnieju Pucharu Europy Kadetów, który odbył się w Budapeszcie z bagażem doświadczeń. Michał Chtioui zajął 57, a Jan Jurkiewicz 158 miejsce. Doświadczenie zebrane, czas więc szlifować formę na kolejne zawody. 

 

 

 

 

bottom