top

logo




Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook


Floretowy festiwal
poniedziałek, 08 czerwca 2015 11:29

 

 

W weekend odbył się w Poznaniu Europejski Festiwal Szermierki, w którym wzięło udział ponad 270 florecistów i florecistek. Szermierze rywalizowali w czterech kategoriach: zuchy, dzieci, młodzicy i juniorzy młodsi. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się nasi zawodnicy.

 

 

CHŁOPCY:

 

Zuchy:

1. Maxime Dubreuil (Francja)
2. Jakub Gorczyca (UKS Atena Gdańsk)
3. Franciszek Sroka (Warta-Muszkieterowie Poznań)
3. Filip Starkowski (Polonia 1912 Leszno)

 

Startowało 30 florecistów

 

Dzieci:

1. Ruben Wallach (Francja)
2. Tomasz Gorczyca (UKS Atena Gdańsk)
3. Filip Bedner (MKS Kusy Szczecin)
3. Marcello Dubois Durossini (Francja)

 

15. Mikołaj Olszewski

 

Startowało 46 florecistów.

 

Młodzicy:

1. Vladislav Petuhov (Łotwa)
2. Wael Abdeljalil (Francja)
3. Neil Abidi (Francja)
3. Kacper Deptuła (Wrocławianie)

 

16. Adam Chtioui

38. Adam Pawski

50. Kamil Paszkowski

 

Startowało 56 florecistów.

 

Juniorzy młodsi:

1. Maciej Bem (AZS-AWF Poznań)
2. Kacper Szczypiński (WKS Kolejarz Wrocław)
3. Wiktor Stachera (Budowlani Toruń)
3. Jan Zakrzewskie (AZS-AWF Warszawa

 

6. Jaś Jurkiewicz

7. Michał Chtioui

11.Kamil Loba

 

Startowało 22 florecistów.

 

DZIEWCZYNKI:

 

Zuchy:

 

1. Karolina Rompczyk (UKS DE LA SALLE Gdańsk)
2. Nisan Ezel Karaman (Turcja)
3. Nikol Junele (Łotwa)
3. Bianka Telatyńska (WKS Kolejarz Wrocław)

 

Startowało 17 florecistek.

 

Dzieci:

1 Karolina Żurawska (Budowlanie Toruń)
2. Andreea Dinca (Rumunia)
3. Aleksandra Nowakowska (AZS-AWF Poznań)
3. Darya Ulasava (Białoruś)

 

8. Oliwia Kowalska

19. Ewa Przybył

25. Oliwia Stachulak

 

Startowało 41 florecistek.

 

Młodzicy:

1. Antonina Lachman (AZS-AWF Poznań)
2. Zuzanna Jóźwiak (AZS-AWF Poznań)
3. Zofia Brzezińska (UKS-I Bohun Toruń)
3. Zuzanna Wywiał (Wrocławianie)

 

Startowały 44 florecistki.

 

Juniorzy młodsi:

1. Kinga Pijaczyńska (Polonia 1912 Leszno)
2. Magdalena Ławska (Wrocławianie)
3. Zofia Hałaburda (AZS-AWF Poznań)
3. Marina Ogar (UKS Atena Gdańsk)

 

6. Kinga Majszewska

 

Startowało 37 florecistek.

 

źródło: www.pzszerm.pl,www.facebook.com/pages/TKS-T-Budowlani-Toruń-Szermierka

 

bottom