top

logo
Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook


 

 

 

 

 

 

 

 Za chwilę znów się spotkamy?
czwartek, 05 marca 2015 09:47

 

Ostatnie spotkanie rundy zasadniczej przed nami. Praktycznie wszystko jest już jasne. Budowlani Volley Toruń zajmą drugie miejsce i w pierwszej rundzie fazy play- off zmierzą się z siódmą drużyną tabeli ligowej. W tej chwili istnieją już tylko dwie możliwości, kto będzie przeciwnikiem torunianek. Albo Sokół Nike Węgrów, z którym zagramy w sobotę, lub Jastrzębie Borynia PLKS Pszczyna.

 

 

Torunianki do meczu przystąpią z mocną chęcią poprawy. Poprzedni mecz całkowicie im nie wyszedł, efektem czego była pierwsza porażka poniesiona na własnym parkiecie. Lepszą drużyną od Budowlanych okazał się ŁKS Commercecon Łódź, który wygrał 3:2. Tamto spotkanie trzymało w niepewności do ostatnich piłek, o czym świadczy chociażby wymiana przy stanie 15:14 dla toruńskich siatkarek w piątym secie.

Sokół Nikę Węgrów to jedna z trzech drużyn, które pokonały w tym sezonie Budowlanych Volley. Pod koniec ubiegłego roku, zawodniczki trenera Kupisza wygrały 3:1. Wiele jednak wskazuje na to, że sobotnie spotkanie pomiędzy tymi dwoma drużynami nie będzie ostatnim w sezonie. W ostatniej kolejce Nike bez problemów pokonał Karpaty Krosno 3:0 i w tej chwili zajmuje szóste miejsce w tabeli z 3 punktami na koncie.

 

Czytaj całość

 

bottom