top

logo
Losowe zdjęcie

Budowlani Volley Toruń

 

Facebook


Sukcesy młodzieży
piątek, 15 lutego 2013 23:33

 

W sobotę 16 stycznia 2013 r. w hali X LO odbędzie się ostatnia kolejka rozgrywek wojewódzkich młodziczek. Do Torunia przyjadą zespoły WTS Włocławek i Pałacu Bydgoszcz, które będą walczyć o I miejsce w woj. kujawsko - pomorskim. Natomiast nasze zawodniczki mają już zapewnione III miejsce, brązowy medal i awans do 1/8 finału Mistrzostw Polski. Ponieważ jest to turniej kończący zmagania na szczeblu wojewódzkim, udział w imprezie zapowiedzieli działacze z K-PZPS, którzy dokonają dekoracji medalistów. Warto zaznaczyć, że młodziczki Budowlanych Toruń są młodszym rocznikiem (wszystkie 1999) i zajęcie III miejsca w województwie to dla nich wielki sukces. Początek turnieju o godz. 10.00. Serdecznie zapraszamy kibiców i prosimy o gorący doping.

 

mlodziczki 2012 13

Od lewej stoją: Weronika Post, Maria Grzybowska, Dominika Waszyńska, Sandra Florkiewicz, Paulina Florkiewicz, Aleksandra Urbańska, Daria Jędrzejczak, Wiktoria Błotnicka, Karolina Sulkowska, Oliwia Zawacka, Julia Kochanowicz. Na zdjęciu brakuje  Aleksandry Dombrowskiej i Martyny Stępniewskiej.

 

Terminarz meczów:
WTS Włocławek - Budowlani Toruń
Pałac Bydgoszcz - WTS Włocławek
Budowlani Toruń -Pałac Bydgoszcz

 

Także jutro, juniorki naszego klubu wystąpią w turnieju 1/8 finału Mistrzostw Polski w Mońkach. Powodzenia!!!

 

bottom