Facebook

kartka wielkanocna 2013

Wioślarze na medal
czwartek, 18 września 2014 10:12

W rozegranych w Bydgoszczy Mistrzostwach Województwa w wioślarstwie, zawodnicy Budowlanych Toruń wywalczyli dwa medale. Srebrny w jedynce juniorów młodszych wywalczył Szymon Wyrwa, brązowy krążek zdobyła juniorka Dajana Olszewska.

Więcej…

Florecistki najlepsze w PŚ
czwartek, 04 lutego 2016 14:53

Polskie florecistki z torunianką, Julią Chrzanowską w składzie wspięły się na szczyt  podium drużynowego Pucharu Świata juniorek w Zagrzebiu!

Więcej…

Magdalena Saad i Aleksandra Theis wygrywają Grand Prix Polski Kobiet!
poniedziałek, 22 czerwca 2015 16:39

Nasza zawodniczka wAleksandra Theis w parze z Magdaleną Saad wygrały Grand Prix Polski Kobiet w Siatkówce Plażowej, które rozegranow w ramach Plaży Gotyku Toruń 2015. W finale udało im się pokonać turniejową "jedynkę" Joannę Wiatr i Magdalenę Wardak 2:1. Miejsca na podium uzupełniły Aleksandra Kwiatkowska i Agnieszka Adamek.

Więcej…

Karolina Filipowicz i Marta Wiśniewska wracają do Budowlanych!
poniedziałek, 08 czerwca 2015 09:42

Powoli krystalizuje się skład, w którym Budowlani Toruń będą występować w przyszłym sezonie I Ligi Piłki Siatkowej Kobiet. Drużyna liczy obecnie siedem zawodniczek. Po kilku latach przerwy barwny naszego klubu reprezentować będą ponownie Karolina Filipowicz i Marta Wiśniewska.